Myslivecký spolek Strměchy
   

Strměchy, 393 01 Pelhřimov,  info@msstrmechy.cz

 

  Články
  Základní údaje
  Kalendář akcí
  Mapy
 

  Lovecké akce
  Společenské akce
  Na pytlácké stezce
 

Heslo:

Uživatel nepřihlášen!

 
 

 

 

MS Strměchy

Strměchy

393 01 Pelhřimov

IČO: 49005839

www.msstrmechy.cz

 

 

Zprovoznění stránek MS Strměchy

2.9.2007 - vážení návštěvníci, vítejte na nových stránkách Mysliveckého sdružení Strměchy. Jako mnoho dalších sdružení tak také my jsme se rozhodli využít možnosti www sítě pro zveřejnění a větší informovanosti o činnosti našeho sdružení a zároveň přispět k objasnění co všechno pojem myslivost v sobě zahrnuje.

 

Nejprve dojde k doplnění základních údajů o mysliveckém sdružení a honitbě. V této sekci naleznete hlavní informace o složení sdružení, kontakty a také základní informace o honitbě Strměchy s přiloženým nákresem do mapy.

 

V dalším kroku bude zpřístupěna stránka s pořádanými akcemi, kde budou uvedeny jednotlivé události organizované mysliveckým sdružením, ale také akce, které jsou pod záštitou Okresního mysliveckého spolku Pelhřimov.

 

Hlavní činnosti a zaměření sdružení budou uvedeny v další kategorii, kde se seznámíte s jednotlivými oblastmi mysliveckého sdružení, jako je ochrana, chov a lov zvěře, kynologie, brigádnická činnost a další.

 

Jakmile dojde k nashromáždění dostatečného množství informací z historie sdružení, budou tyto materiály uveřejněny na stránkách. Touto cestou bych chtěl požádat o pomoc se sbíráním informací. Kdo má nějaké záznamy z historie mysliveckého sdružení, nebo z honitby Strměchy a může je poskytnout, ať pošle zprávu na tento mail:  info@msstrmechy.cz

 

Ve složce "Pro členy" budou uvedeny veškeré interní informace mysliveckého sdružení jako jsou zápisy z členských a výročních schůzí, dále stanovy a provozní řád sdružení a další dokumenty související s běžnou činností. Tato složka bude chráněna heslem a bude sloužit pouze pro členy MS Strměchy.

 

 V neposlední řadě, jak budou doplňovány výše uvedené informace, dojde také na vkládání fotografii z jednotlivých událostí v honitbě a veškerého dění kolem mysliveckého sdružení.

 

Na závěr bych chtěl všechny čtenáře požádat o trpělivost s přípravou těchto stránek.

 

Strachota R. - člen MS

MS Strměchy © 2007 - 2020