Myslivecký spolek Strměchy
   

Strměchy, 393 01 Pelhřimov,  info@msstrmechy.cz

 

  Články
  Základní údaje
  Kalendář akcí
  Mapy
 

  Lovecké akce
  Společenské akce
  Na pytlácké stezce
 

Heslo:

Uživatel nepřihlášen!

 
 

 

 

MS Strměchy

Strměchy

393 01 Pelhřimov

IČO: 49005839

www.msstrmechy.cz

 

 

Trochu lovecké legrace

21.8.2008 - několik málo vtípků s lesnickou, loveckou nebo mysliveckou tématikou pro lepší náladu ke konci letních a málo slunečných dnů.

 

 

Liška se vyhřívá na slunci a vidí, jak okolo běží zakrvácený zajíc. "Proč jsi celý od krve?" - "Ale, medvědice má menzes a použila mně místo vložky." Druhý den letí okolo vrána, také celá od krve a hrozně nadává. "Co se ti stalo?" - "Ale, to samé jako zajícovi. Ale až chytnu toho, kdo medvědici nakukal, že nejlepší jsou vložky s křidélky, tak mu rozbiju hubu!"

 

Víte jaký je rozdíl mezi hajným a hajnou? Hajný zná všechny ptáky v lese a hajná zase ve vesnici.

 

Po lese chodí strašně naštvaný medvěd. Všude okolo sníh, mrzne až praští. Medvěd tu kopne do jedličky, tam do zajíce, vlkovi rozbije hubu a přitom si mrmlá: "Proč jsem sakra v září pil to kafe...?!!"

 

Povídá na honu jeden zajíc druhému: "Na toho myslivce vpravo si dávej pozor"! "Proč, to je tak dobrej střelec?" "Ne, ale minule mě pořádně poblil."

 

Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí, jak čtyři cikáni nesou krmelec. "Holomci jedni, co není přibitý nebo přivařený, to ukradnou," mumlá si pod vousy. Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC,.... a dva cikáni padnou mrtví na zem. Z krmelce vyleze skin a povídá: "Do prdele práce, nový auto a dvě gumy v pr...."

 

 

MS Strměchy © 2007 - 2020